Přespolní běh

V úterý, již časně ráno, zahájili žáci a žákyně druhého stupně sportovní soutěže letošního školního roku účastí na okresním kole v přespolním běhu. Čekal je náročný 1,5 km dlouhý okruh s výběhem k Jánské kapli v trutnovském parku. Starší chlapci z 8. a 9. třídy ho absolvovali dokonce dvakrát.I když po celé úterní dopoledne přálo počasí a ukázalo se i sluníčko, panovalo poměrně chladné počasí a po pondělním dešti byla trať kluzká, a tak se závod neobešel bez několika zranění. Všichni ale úspěšně dorazili do cíle a získali cenné body pro své družstvo.Ve všech kategoriích byla velmi silná konkurence 10 až 11 družstev, což znamenalo 55 závodníků.

Krásné 5. místo vybojovali chlapci 8. a 9. třídy ve složení T. Regina, V. Nikl, D. Tomíček aj. Mičánek. Pochvala za výborné 8. místo v jednotlivcích patří T. Reginovi.

Pěkné 6. místo obsadilo i družstvo žákyň 8. a 9. třídy ve složení A. Kluchová, R. Milionová, K. Cabrnochová, D. Čekaňáková. Stejného umístění dosáhlo i družstvo dívek 6. a 7. třídy ve složení T. Voborská, S. Vlčková, L. Krudencová, K. Veselá, V. Tomešová, P. Tishaninova , A. Doulíková.

Družstvo chlapců 6. a 7. třídy ve složení P. Hlaváček, T. Karlík, V. Vrbenský, R. Jiřička, J. Pour, J. Bejdák obsadilo 7. místo. Zde patří pochvala za výborné 7. místo v jednotlivcích P. Hlaváčkovi.  Všem žákům a žákyním děkujeme za reprezentaci naší školy a pěkné sportovní chování . Přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.