Orientální show 2018

V sobotu 8:12:18 ve Svobodě nad Úpou v hotelu Prom se konala jíž 8.Orientální show 2018. Pořádal kroužek orientálních tanců při ZŠ a MŠ Svoboda nad Úpou. V ten předvánoční čas sešlo se nás docela dost. Byla to nádherná podívaná různých druhu tanců...Od raks-sharki,drum solo,flamengo,tango,step…..a končící až tancem " slunce seno - trnky brnky".

  Obě skupiny menších a velkých děvčat předvedla krásné taneční výkony, co za rok 2018 se naučila. A také zatančila nové skladby na další soutěžní rok 2019.Pozadu nezůstaly sólistky a duety. Také nás mile překvapila moje skupina dospělých "Taprora"(Tančime Pro Radost).
 Také byli pozvané i hoste -- z Prahy-- tanečnice, choreografka Ksenia Izotkina a její skupina " Amira".Dalším hostem byla -- tanečnice a choreografka Kateřina Krupková ze Dvora Králové nad Labem a její skupiny --děti "Malika" a dospělých "Kasia"
Moc děkujeme za krásné, parádní vystoupení a zpestření večera.Pobavením večera byla i skupina " Sultánky po 20 letech"-- rodiče předvedli nám tanec "trnky-brnky"
Bylo také i překvapení večera, a ním byla stepařka--Lucie Antonová--nemám co dodat--aplaus byl obrovský..!! Všem zúčastněným děkují za krásná a povedená vystoupení..
A zároveň chci poděkovat rodičům a celým jejích rodinám které mi pomáhali organizovat ten večer...Bez vás by to nešlo ..moc se toho vážím a cením..všeho toho co dokážete udělat.." z nemožného--možné"( od moderátorky,zvukaře,promítačky,tomboly,pomocnic,líčeni,fotografovaní..atd...)
Velmi děkujeme kameramanovi za filmování show a za zpracovaní promo-prezentace ..!
V neposlední řadě chci poděkovat za úvod naše show  panu řediteli p.Hainiši a také za vstřícnost finanční podporu kroužku.
Touto cestou chci poděkovat všem našim bývalým a stávajícím sponzorům! V první řadě --to jsou rodiče--ode mně VELKÉ --DĚKUJÍ!! A také děkujeme za finanční podporu -- p.Křivka a p.Petříková.
Níže odkaz foto -- p.Křvka---moc děkujeme za povedené fotky.
https://www.zonerama.com/Pavka/Album/4919302

A na závěr chceme popřát krásné  prožiti vánočních svátků a vše nejlepší v Novém roce!
A kdyby jste měli zájem nás zas vidět tančit--rádi zpestříme vaši akci..!
Všem ještě jednou DĚKUJEME!
trenérka Irena Viničuk a skupiny Sultánky,Sultánky Habibi,Taprora