Zprávy za červen 2019

Zprávy ze třídy Myšek:

V měsíci červnu jsme pracovali dle integrovaného bloku Krtek a autíčko, který obsahoval témata – dopravní prostředky, hmyz a exotická zvířata.

Číst dál: Zprávy za červen 2019

Zprávy za květen 2019

Zprávy ze třídy Myšek:

V měsíci květnu jsme pracovali s tématy rodina a řemesla.Začátkem měsíce jsme se seznamovali s nejbližšími rodinnými příslušníky – maminkou, tatínkem, sourozenci, babičkou, dědou, a také s naším městem Svobodou nad Úpou.

Číst dál: Zprávy za květen 2019

Karneval ve školce

V pátek 31.5. jsme s dětmi  ze třídy Medvídků oslavili  svátek dětí karnevalem, zmrzlinou a sportovními soutěžemi. Nechybělo ani závěrečné hledání pokladu. 

Číst dál: Karneval ve školce

Výlet třídy Medvídků

V pátek 24.5. jsme s dětmi ze třídy Medvídků využili peníze z velikonočního jarmarku a vyjeli jsem autobusem ke stezce korunami stromů. Zde si děti užily přírodní prolézačky. Jako dárek dostaly přívěšek veverky a píšťalku v podobě pastelky. Cestou lesem na kolonádu jsme prověřovali znalosti dětí o přírodě. Počasí nám přálo a tak se tento výlet vydařil.  

Číst dál: Výlet třídy Medvídků

Zprávy za duben 2019

Zprávy ze třídy Myšek:

V první polovině měsíce jsme se připravovali na Velikonoce – tvořili jsme papírové kraslice, děti si vyrobily i ovečku z papíru a vlny, vyzdobili jsme si třídu i šatnu, učili se velikonoční koledu i písničku, počítali papírové kraslice, opakovali barvy. Prostřednictvím her se děti seznamovaly s velikonočními tradicemi i se zvířátky, které tyto svátky symbolizují a zvířátka jsme využili i v grafomotorickém cvičení na tabuli a na velkém formátu papíru. Sváteční výzdobu jsme pozorovali i na vycházkách.

Číst dál: Zprávy za duben 2019