Zprávy za listopad 2018

Zprávy ze třídy Myšek:

Celý měsíc byl ve znamení základních barev. Každý týden patřil jedné barvě – zelené, žluté, červené a modré. Děti si nosily plyšáky, hračky nebo oblečení konkrétní barvy. I výzdoba herny konkrétní barvě odpovídala – kytičky na cvičení, míčky, plyšové hračky, předměty.

Číst dál: Zprávy za listopad 2018

Zprávy za říjen 2018

Zprávy ze třídy Myšek:

Měsíc říjen byl ve znamení lesa. Poznávali jsme zvířátka, přírodniny, houby, listy, sbírali jsme kaštany a také jsme sledovali, jak se na podzim mění počasí.

Číst dál: Zprávy za říjen 2018

Zprávy za září 2018

Zprávy ze třídy Myšek:

Počátek měsíce září byl ve znamení seznamování dětí s novým prostředím mateřské školy a zahrady, s ostatními dětmi, personálem, s režimovým uspořádáním činností v průběhu dne. Děti se formou her učily znát svou značku, jména kamarádů, umístění hraček, a také samostatné hygieně. Většina dětí si na nové prostředí rychle zvykla, slziček mnoho nebylo a to je dobře.

Číst dál: Zprávy za září 2018

Poděkování sponzorům mateřské školy

Kolektiv zaměstnanců a dětí mateřské školy ve Svobodě nad Úpou chce touto cestou poděkovat všem, kteří nás v uplynulém školním roce  obdarovali a něco pro nás ve svém volném čase udělali: 

Číst dál: Poděkování sponzorům mateřské školy

Zprávy za červen 2018

Zprávy ze třídy Myšek:

Měsíc červen začal slavnostně – svátkem dětí, který jsme v MŠ oslavili karnevalem v maskách, diskotékou s bublifukem na zahradě a zmrzlinou. A protože je léto také časem výletů, tak jsme si ve školce povídali o dopravních prostředcích, hráli si na ně, učili se pravidla chování i bezpečnosti. Opravdovým výletním vláčkem jsme se ještě jednou vypravili do Mladých Buků na zmrzlinu a projeli se po okolí našeho města.

Číst dál: Zprávy za červen 2018