Zprávy z družiny III. - prosinec

Adventní čas byl ve družině plný vyrábění přáníček, dárečků, plnění úkolů z ,,Adventního kalendáře" i těšení se na dárky. Společně jsme si užili těšení na Vánoce.Děkujeme mamince Honzíka Janouše za darování pohoštění- cukroví a ,,pitíček" k našemu ,, Vánočnímu posezení" a k rozbalování dárků.

Přejeme vše nejlepší po celý nový rok 2018.                     Lenka Paříková vychovatelka ŠD a děti

Číst dál...

Zprávy z družiny I. a II.

Ve školní družině  začíná, jako každoročně, v tomto období ,  „pracovní rušno“ . Stalo se již pravidlem, že děti ze ŠD se  podílejí na zdobení městského vánočního stromu. Děti opět vyráběly  jednoduché, přitom krásné ozdoby, které budete moci obdivovat  už tento adventní víkend.

Číst dál...

Zprávy z družiny III - listopad

V listopadu se skoro všechny děti zapojily do soutěže o velké lízátko ..... v projektu : ,, Krkonoše místo, kde žijeme". Chodily na procházky, plnily úkoly a vyplňovaly kvízy. Nejvíce bodů i velké lízátko získala Míša Macháčková.

Číst dál...

Zprávy z družiny III. říjen

V říjnu jsme se připravovali ve družině na podzimní dny a následující svátky duchů a dušiček. Anilínové obrázky dýní a duchů zdobí naši třídu.Při deštivém počasí jsme využili dřevěné kostky. Tato zábava zaujala opravdu všechny děti, spolupracovaly a soutěžily o nejkrásnější výtvory. Výsledné stavby vidíte na fotografiích. Děkujeme všem, kdo nám pomáhají a sbírají hliník. Také děkujeme těm rodičům, kteří své děti v této činnosti podporují.     Lenka Paříková vychovatelka ŠD a děti

Číst dál...

Zprávy z družiny III - září 2017

V úterý 26.9.2015 navštívila  Družina III. (3., 4. a 5.třída) místní knihovnu ve Svobodě nad Úpou. Paní knihovnice nás mile přivítala a usadila do čtenářského koutku. Měla pro nás připravené povídání o podzimu, podzimních pranostikách a knihy o podzimním tvoření i vyrábění. Ve družině děti vyplnily kvíz o podzimu.

Číst dál...