Sportovní den 2. stupně

V úterý 13. září 2022 žáci 2. stupně naší školy změřili síly a podali skvělé výkony ve 12 disciplínách Sazka olympijského víceboje.

Sportovní den se skládal z běhu na 60 a 1000 m, hodu kriketovým míčkem, 2 kg medicinbalem přes hlavu vzad a basketbalovým míčem ze sedu, v limitu 2 minut se skákalo přes švihadlo s obměnami, dělaly se leh-sedy a kliky, měřil se přesah, trojskok, výdrž v postoji čápa a T-běh.

Nejlepším sprinterem a trojskokanem školy se stal žák 9. A Jan Hradecký. Nejlepší výkon v běhu na 1 km podal žák 9. A Vojtěch Kalaš. Nejmladší se ale nenechali zahanbit a z 6. A máme nejlepší výkony hned ve 2 disciplínách. Jakub Škuba udělal nejvíce kliků v limitu 2 minut a Kamil Blažek nejvíce leh-sedů. Jan Horák z 8. B zvítězil v disciplíně hod medicinbalem vzad a za 2 minuty naskákal 4 způsoby 296 přeskoků! Náš nový žák Denys Koroliak z 8. A překonal v hodu kriketovým míčkem délku 50-ti metrového pásma a nejohebnější dívkou školy s přesahem plus 23 cm je Michaela Dvořáková z 9. B.

Své výkony si žáci v průběhu školního roku mohou zlepšovat a získat tak bronzový, stříbrný, zlatý nebo diamantový odznak všestrannosti.

                                                                                                          Mgr. Lucie Antošová

ŠABLONY III - ZVÝŠENÍ A ZLEPŠENÍ KVALITY VÝUKY NA ZŠ A MŠ SVOBODA NAD ÚPOU

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

INOVACE IT UČEBNY