Červen U Medvídků

Svátek dětí jsme oslavili výletem do Janských Lázní pod Stezku korunami stromů, prošli jsme si okolí, zakoupili malé dárečky na památku, cestou na kolonádu jsme rozdávali putovní kamínky, které jsme si předem vyrobili, a pochutnali si na nanuku.

Číst dál: Červen u Medvídků

Květen u Medvídků

V měsíci květnu jsme v naší třídě pracovali dle tematických bloků Jarní brána a Putování za sluníčkem.

Číst dál: Květen u Medvídků

Duben u Medvídků

Měsíc duben jsme zahájili přípravou na velikonoční svátky, naše šikovné ručičky vyrobily hodně dárků na velikonoční jarmark, který se konal v tělocvičně ZŠ.

Číst dál: Duben u Medvídků

Březen u Medvídků

V měsíci březnu jsme pracovali dle integrovaného bloku Jarní brána s tématy Přiletěla vlaštovička a Zvířátka slaví Velikonoce.

Číst dál: Březen u Medvídků 2022

         Únor u Medvídků

Měsíc únor jsme zahájili tématem o lidském těle. Formou hry jsme získávali poznatky o našem těle, zdraví a jak o ně správně pečovat.

Číst dál: Únor u Medvídků

Leden u Medvídků

V měsíci lednu jsme s dětmi pracovali dle integrovaného bloku Sněhová peřina.

Číst dál: Leden u Medvídků

Prosinec u Medvídků

Měsíc prosinec jsme zahájili karanténou, ale přesto jsme si před tím stihli s dětmi vyrobit adventní věnec, adventní kalendář a vyzdobit si vánočně třídu, hernu i šatnu. O co jsme ale přišli, tak to byla návštěva Mikuláše, andílka a čerta. Nezapomněli na nás a nadílku nám ve školce nechali. Po návratu jsme jim zazpívali písničky a odrecitovali naučené básničky, tak věříme, že nás slyšeli a poslouchali.

Číst dál: Prosinec u Medvídků

Listopad u Medvídků

V tomto měsíci jsme s dětmi pracovali s tématy Dárky pro veverku, Ukolébavka pro medvěda a Jak zajíc potkal čerta. Děti si hravou formou rozvíjely znalosti o přírodě a volně žijících zvířatech.

 

Číst dál: Listopad 2021 u Medvídků

Říjen u Medvídků

Měsíc říjen již nesl krásné podzimní znaky, ale bohužel i velkou nemocnost dětí. 

Číst dál: Říjen u Medvídků

Září u Medvídků

informaceVe třídě Medvídků je zapsáno 20 dětí. Máme 12 kluků a 8 holčiček. Děti se do předškolní třídy moc těšily a brzy si osvojily nový režim spojený s přechody po budově. V prvních dnech  se  seznámily se svojí značkou, s kamarády, s učitelkami, s pravidly třídy, prostory školy i se stravováním ve školní jídelně. S pravidly třídy jsme se seznamovali písničkou, kterou si často zpíváme, a tak si lépe naše pravidla procvičujeme. 

Číst dál: Září 2021 u Medvídků

ŠABLONY III - ZVÝŠENÍ A ZLEPŠENÍ KVALITY VÝUKY NA ZŠ A MŠ SVOBODA NAD ÚPOU

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

INOVACE IT UČEBNY