Vážení rodiče, milí žáci, přejeme vám krásné letní prázdniny a těšíme se na vás v novém školním roce 2024/2025.

Přespání ve školce pro předškoláky

16. 6. 2023

V pátek 16. června v 17 hodin se odvážné děti sešly na zahradě mateřské školy s batůžky, ve kterých měly pyžamko, bačkory a kartáček na zuby. Čekalo je dobrodružství - spaní bez maminek a tatínků.

Nejprve si trochu pohrály na zahradě, potom si ve školce děti vybraly postýlku, kde budou večer spinkat, a ještě je čekala výprava na nové hřiště u fotbalového stadionu. Když jsme se vrátili ke školce, čekalo na nás překvapení – pizza k večeři.

Po večeři si děti pohrály s oblíbenými hračkami, které je po tři roky provázely školkou. Pak už byl čas na pohádku a sprchování, protože nás čekala „pyžamková párty“. Děti si zahrály polštářovou válku, zatančily si podle hudby, mlsaly popcorn, a protože už se začalo stmívat, byla pro odvážlivce nachystaná i stezka odvahy. Projít ztemnělou chodbou a po svíčkách najít stoleček, kde se děti podepsaly a mohly si vybrat malou hračku, opravdu chtělo dost odvahy. Ale zvládly to všechny děti.

Pak už byl čas vyčistit si zoubky a poslechnout si pohádku na dobrou noc. Při relaxační hudbě děti postupně usínaly.

V sobotu ráno se děti budily už před 6. hodinou, snad aby si ještě dostatečně pohrály😊. Po dobré snídani si opravdu až do 10 hodin mohly hrát, dokud si je rodiče nevyzvedli. Myslím, že děti byly nadšené a budou mít hezké vzpomínky.

ZŠ Svoboda nad Úpou
Kostelní 560
542 24 Svoboda nad Úpou

Sledujte nás

Menu