Vánoční laťka

20. 12. 2022

V pondělí 19. prosince se uskutečnil sportovní předvánoční závod ve skoku vysokém. Závodu se zúčastnilo 16 žáků z 2. stupně, mezi nimi 5 statečných děvčat. Soutěž byla rozdělena na 4 kategorie.

Základní výška byla stanovena na 90 cm, někteří zvolili techniku flopem, jiní skákali dlouho až do vysokých výšek nůžkami.

Předvedené sportovní výkony byly velmi dobré, u mnohých byla k vidění i velmi hezká technika skoku. Mezi mladšími dívkami vyhrála Ema Čeňková, ve starší kategorii Magda Rolfová. Kategorii mladších chlapců vyhrál Vincent Hrnčíř, ve starších chlapcích Jan Horák.

Většina závodníků předvedla vedle dobrých výkonů i sportovní chování a vytvořili dobrou atmosféru závodu, bohužel to neplatí pro všechny zúčastněné.

Děkujeme za účast a gratulujeme vítězům. Sportu zdar!