Vánoční laťka 2023

3. 1. 2024

Ve středu 20. prosince se uskutečnil sportovní předvánoční atletický závod ve skoku vysokém. Závodu se zúčastnilo 21 žáků z 2. stupně. Jsme rádi, že se přihlásili i mladší závodníci z 6. a 7. ročníku. Jako vždy je soutěž rozdělena do 4 kategorií podle věku a pohlaví.

Základní výška byla stanovena na 90 cm, někteří zvolili techniku flopem, jiní skákali dlouho až do vysokých výšek nůžkami a mnozí měli vlastní styl :).

Předvedené sportovní výkony byly velmi dobré, u mnohých byla i velmi hezká technika skoku, například u Jana Šamšy. Soutěžící se vzájemně podporovali a přispěli k hezké závodní atmosféře. Mezi mladšími dívkami vyhrála Eva Šedová, ve starší kategorii Natálie Procházková. Kategorii mladších chlapců vyhrál Kamil Blažek, ve starších chlapcích obhájil vítězství Jan Horák. Svůj rekord však nepřekonal.

Kromě diplomu a hezkých věcných cen (poděkování patří L. Antošové) si žáci odnesli i body do celoroční soutěže O tajný výlet.

Děkujeme za účast a předvedené výkony a gratulujeme vítězům. Sportu zdar!